Novinky

Sazenice jahod

Opět nastal čas na jarní výsadbu jahodníků. Vypěstujte si na zahrádce vlastní jahůdky nebo obnovte již staré a špatně plodicí sazenice. V nabídce máme červnové i stáleplodící odrůdy.

Prodej zakořeněných sazenic v 10 packu.

Nová provozovna

Vážení zákazníci, okolnosti nas donutily abychom letošní jarní sezonu zahájili v poněkud provizorních podmínkách. Okrasné a ovocné dřeviny, trávy a také trvalky nyní můžete zakoupit na nové provozovně Krty 73, Jesenice u Rakovníka.

Rostliny můžete zakoupit každý všední den nebo o víkendu. Orientační provozní doba je od 9 – 17 hod. O aktualní otevírací době se raději informujte po telefonu nebo emailem.

Doufáme, že nám i nadále zachováte svou přízeň.

Vánoční hvězdy

Hvězda (Poinsettie) se stala tradiční květinou našich vánoc. Přijďte si vybrat tu pravou. Ať už dáváte přednost klasické červené nebo vsadíte na netradiční vzhled.

Rostlinky na prodejně samozřejmě řádně zabalíme, aby vám cestou domů neprochladly.

Živé vánoční stromky

Přijďte si vybrat vánoční stromek, který po vánocích neskončí u popelnice. Živé vánoční stromečky v květináči můžete takto pěstovat několik let a pak si je zasadit třeba do zahrady.

Na výběr jsou krásné kavkazské jedle prémiové kvality. Vybírat můžete ze třech velikostí.

Jak pečovat o takový stromek vám poradíme na prodejně.

Jedlový chvoj, věnečky

Opět máme v prodeji čerstvý jedlový chvoj z kavkazské jedle. Prodej po svazcích. Vhodný pro dekoraci nebo tvorbu vlastního adventního věnce.

V prodeji jsou již také navinuté korpusy věnečků pro vlastní ozdobení. Použitá je rovněž kavkazská jedle na slaměném korpusu. V nabídce velikost 15, 20, 25 a 30 cm. Věnečky jsou krásně zelené a v teple neopadávají.

Na prodejně si můžete samozřejmě dokoupit i material na zdobení věnečů. Např. adventní svíčky, bodce, stuhy a jiné drobné dekorace.

Inspiraci můžete najít na naší prodejní výstavě.

Vánoční dekorace

Advent je tu coby dup. Připravte si doma tu pravou vánoční atmosféru. V prodeji máme adventní svíčky různých tvarů, barev a velikostí, vánoční figurky, led svítící řetězy, závěsné dekorace, svícny, vonné svíčky, vánoční baňky, ….

Vybrat si také můžete různé přízdoby a vytvořit si vlastní adventní věnec nebo dekoraci.

Trendem letošních vánoc je tradiční tmavá červená a zelená. Krásným doplňkem budou látkové stuhy například z bavlny, juty nebo saténu. Nic nezkazíte ani zlatou a bílou.

Ovocné stromky

Prodej prostokořených ovocných stromků. V nabídce máme jabloně, slivoně, hrušně, třešně, višně, ale i meruňky a broskvoně. Všechny nabízené odrůdy jsou odolné a vhodné do chladnějších oblastí Rakovnicka a okolí.

V nabídce máme také sloupovité varianty ovocných stromků.

Podzimní prodej končí 2.12. O zahájení jarního prodeje vás budeme informovat.